Přeskočit na obsah

Víkend u Anky

Kdy:
Kde: Vysoká nad Uhom, Slovensko
Věk: 15-24 let
Přihlašování na email: lazarek@centrum.cz (o. Pavel Lazárek)

Kde je tvůj poklad, tam bude i tvé srdce. (Matouš 6:21)

Každý mladý člověk touží po lásce. Říká se, že ať už v manželství, nebo řeholním životě máme dojít ke svatosti. My mladí si ale často neuvědomujeme, že je to celoživotní boj a je na nás, jak k tomu přistoupíme. Kouzlem je nepochybně čistá láska a úcta k sobě, partnerovi a druhým.

Dva lidé dávají slib před Bohem jen jednou o on ho bere vážně. Třeba i ty chceš jít tímto směrem, který ti jako jediný přinese opravdovou radost a chceš založit kvalitní manželství a rodinu. Anka byla děvče, kterou od její krásy srdce a čistoty duše ani smrt neoddělila. A tak buďme odvážní si udělat vlastní názor, který je v rozporu s většino a uvidíte, že budete pro druhé svou odlišností nezapomenutelní.

Tak co, šance by se tomu na tři dny dát mohla, ne?